Portal joomla Królikarz Polski
Forum poświęcone hodowli królików

FAQFAQ  SzukajSzukaj  Portal KrólikarzStrona Główna  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wystawa Lublin 2016
Autor Wiadomość
Stefan 
Administrator
Z, BU

Wysłany: 2016-12-01, 16:50   

Nie znam takiego sędziego. Nie piszmy podobno. Zadaj konkretne pytanie, a otrzymasz konkretną odpowiedź.

Zjak 
"stary"

Wysłany: 2016-12-02, 21:38   

Proszę bardzo: pan Włodzimierz Klewin. :-)

ironpasta 

Wysłany: 2016-12-03, 10:56   

Kolego nie pisz głupot, jak nie wiesz o czym piszesz, kto mu miał niby cofnąć uprawnienia? !, to że nie jest w PZHGRIDO to nie znaczy, że nie ma uprawnień.

Stefan 
Administrator
Z, BU

Wysłany: 2016-12-03, 12:33   

Ok.! Po pierwsze; nie spotkałem się z uchwałą lub jakąkolwiek publikacją cofającą uprawnienia wspomnianemu koledze. Po drugie; nie znany jest mi fakt nieetycznego zachowania Włodka jako sędziego. Po trzecie; nie spotkałem nigdy hodowcy lub sędziego z wiedzą podobną do wiedzy Włodka w zakresie królików rasowych. Po czwarte; nie bardzo wiem kto miałby cofnąć Mu uprawnienia sędziowskie? Po piąte; sędzia, który był delegowany z ramienia PZ do oceny królików na wystawie europejskiej i co najmniej wywiązał się z tego bardzo dobrze raptem nie jest sędzią?. Oświadczam, że zawsze będę zapraszał kolegę Włodka jako sędziego na nasze wystawy. Bardzo proszę by zająć się oceną wystaw i królików a mniej uwagi poświęcać ludziom. W naszym środowisku mamy obecnie spokój, a wystawy pną się na coraz wyższy poziom. Jest wiele tematów do poprawy lecz myślę, że mogą poprawić je ludzie z „królikarskiego” środowiska i należy wspierać inicjatywy idące w tym kierunku. Pomocnicy wkładający kij w mrowisko są nie wskazani. Serdecznie pozdrawiam kolegę Włodka i dziękuję za jak zwykle obiektywną, merytoryczną i popartą wiedzą ocenę królików na naszej wystawie.

Zjak 
"stary"

Wysłany: 2016-12-03, 14:09   

Po pierwsze, to wiem co piszę i tego sobie nie wymyśliłem.
Po wystawie zadzwonił do mnie przewodniczący Kolegium Sędziów PZ i zapytał, czy byłem na wystawie, i żeby przeczytać w katalogu kto sędziował. Powiedział to co napisałem i koniec. Nic mnie więcej nie interesuje.

Stefan 
Administrator
Z, BU

Wysłany: 2016-12-03, 17:21   

Ok! Na stronie PZ w wykazie sędziów jest adnotacja "sędzia nieczynny". Wg mnie nie oznacza to cofnięcia czegokolwiek. A tak na marginesie, szkoda, że Przew. Kolegium Sędziów nie dzwoni do organizatorów tylko do osób trzecich.

Gagol 
Wojciech Gadziński

Wysłany: 2016-12-04, 04:43   

Jakie bujdy na resorach :lol: , karmią Cię farszem politycznym a sam zachowujesz się jak posłuszne cielę na posyłki, rzucają Tb jak przynętą w głębokie wody na pożarcie prawdziwym rekinom. PORA SIĘ OBUDZIĆ i zacząć patrzeć szerzej samodzielnie, niż mieć klapy na oczach .... Ten wpis to przypinka i obłuda - tak naprawdę odebranie sędziemu Klewinowi uprawnień przez PZ, byłaby to strzała w kolano ... szczerze boli ich to, że nie mają na Niego wpływu, i chcieliby Jego powrotu. To już nie człowiek, a postać która jest wpisana na stałe w kanony króliczej sfery PZ i nie tylko, mająca ogromny wkład w rozwój i tak zostanie zapamiętany przez prawdziwych hodowców.
Włodzimierz Klewin ma swoją mentalność i honor. To nie jakiś CHŁOP - toż to szlachcic, lecz ubogi! 8-)
Ktoś kto takie słowa wypowiada przeciw takiemu zasłużonemu człowiekowi winien się zmierzyć twarzą w twarz jak przystało na mężczyznę, lecz zapewne jak widać nie stać go na taką odwagę, bo zabrakłoby mu języka w gębie, a wyrażanie poglądów przez kogoś to oznaka słabości i wygody nie dając tym samym szansy do obrony. Tym bardziej już nie w rozmowach w zamkniętym gronie przy 0,5L, a na forum, gdzie każdy to czyta. To wyraźny dowód na niesmak i mądry człowiek doskonale znający temat śmieje się z tych pomówień to czytając. Rzecz jasna są ludzie, którym nie pasuje jego osoba i chcieliby jak to w naszym świecie zamieść Jego godność pod dywan - KARMA wraca prędzej, bądź później.
Jest sporo hodowców, którzy znają Włodka Klewina z innej strony i stoją za nim murem, którego nawet kula armatnia nie rozbije. To wszystko przede wszystkim dzięki Jego własnej osobowości i chęci dzielenia się wiedzą, którą niektórzy amoralni ludzie przypisują sobie, bądź przeinaczają na niekorzyść. Nie wszystko jesteśmy się wstanie dowiedzieć z tłustych ksiąg, większość ciekawszych epizodów jest przekazywanych ustnie - Klewin to żywa skarbnica takowej wiedzy, będąca zasługą zawziętości ku dążeniom i smykałki do języków obcych, która pomagała mu zrozumieć tematykę hodowlanki, co winno być nie wątpliwe.
Wstyd i hańba Panie i Panowie, totalne "zero" godności i niewdzięczność. Prawdą też i jest jak widać: "są ludzie jak i parapety", aż żal pomyśleć że i tacy są wśród nas, aż tak blisko.

koniec logiki.png
Plik ściągnięto 4 raz(y) 33,16 KB

REKRUTACJA DO K.Z.H.K. -》 http://kzhk.pl/przystapienie-do-kzhk
http://pzhgrido.pl/

Stefan 
Administrator
Z, BU

Wysłany: 2016-12-04, 15:18   

Bardzo proszę by nie nadawać temu tematowi dalszego ciągu. Temat jest o wystawie królików.

cyfras

Wysłany: 2016-12-04, 23:04   

Stefanie nie tłum tego co tak rozgorzało.
"Zjak" ten twój przewodniczący kolegium sędziów z PZ to ma cofnięty mózg tak jak i cały zarząd i ten twór którym zarządzają.

Odpowiedz do tematu